پیش دبستان و دبستان پسرانه غیردولتی بنیان واحد آموزشی بنیان شعبه ی دیگری در شهر اصفهان ندارد

دریافت جایزه ملی کیفیت

احراز گواهینامه اهتمام به کیفیت در هشتمین جشنواره ملی کیفیت ایران

پایه اول پایه دوم پایه سوم پایه چهارم پایه پنجم پایه ششم پیش دبستانی

شیوه صحیح کمک به کودک در انجام تکالیف مدرسه

به جرأت می توان گفت که کمتر خانواده ایست که برای انجام تکالیف مدرسه فرزنداندش دغدغه نداشته باشد اما والدین با راهکارهای ساده ای می توانند فرزندانشان را پای تکالیف مدرسه بنشانند.

تکالیف مدرسه، چیزهایی که در طول روز یاد داده شده است را تثبیت می کند. برخی از آموزش ها فرار هستند و لازم است برای یادگیری مقداری تمرین شده و محیط کلاس زمان کافی برای یادگیری را در اختیار کودکان قرار نمی دهد. این قضیه علی الخصوص برای ریاضی اهمیت بالایی دارد.

بعضی مواقع تکالیف مدرسه توانایی های بیشتری از چیزی که در مدرسه به کودک یاد داده شده را به او می آموزد. این تأثیر آموزشی گسترده تکالیف مدرسه است.

والدین در سراسر دنیا عاشق روش جادویی ای خواهند شد که کودکان را تشویق به انجام تکالیف مدرسه کند. انتظارها به پایان رسید. با اینکه این کار به راحتی تکان دادن چوب جادو نیست ولی در زیر روش هایی برای تشویق کودکان به انجام تکالیف مدرسه و ادامه انجام آن ها آورده شده است.

ادامه مطلب...

«با فرزندان در اینترنت»

دانلود کتاب«با فرزندان در اینترنت»

 

والدین عزیز و دلسوز! این کتاب مخصوص شمایی است که هرگاه فرزندتان از رایانه یا موبایل استفاده میکند و در دنیای مجازی غرق می شود، نگران هستید تا مبادا لکه ای روح زلال او را بیازارد...
 ما توصیه می کنیم این کتاب را در خانه دانلود کنید!

برای دانلود کتاب اینجا کلیک کنید.

این ۵۰ سوال جالب را از کودکتان بپرسید | بهترین راه تمرین خلاقیت و قدرت تخیل

کودکان سوال می‌پرسند؛ تعداد بسیار زیادی سوال. اما شما می‎توانید جهت مکالمه را با این  ۵۰ سوال عوض کنید.
کودکان زیاد سوال می‌پرسند. گاهی اوقات ما مجبوریم جواب را بارها و بارها تکرار کنیم و اگر صادقانه صحبت کنیم هر از گاهی از جواب دادن خسته می‌شویم و طفره می‌رویم. تحقیقات نشان می‌دهد که کودکان روزانه تقریبا ۳۰۰ سوال می‌پرسند و منطقا جواب دادن به تمام آنها کاری دشوار است.
اما نکته اینجاست که کودکان باید تشویق شوند تا بیشتر سوال بپرسند زیرا وقتی کودکی سوال می‌پرسد و شما پاسخ می‌دهید سبب می‌شود ذهن کودک شما باز شود. بسیار مهم است که به کودکان اجازه دهیم از قوه تخیلشان استفاده کنند. به نظر می‌رسد که رسیدن به این هدف نه تنها با جواب دادن به سوالات آنها بلکه با پرسیدن سوالات متقابل آسانتر می‌شود.

 

ادامه مطلب...

چند نکته کاربردی برای تقویت هوش کودکان

چه عواملی باعث می‌شود که یک کودک به بزرگسالی باهوش و بااستعداد تبدیل بشود؟ همیشه بسیاری از والدین مشتاق هستند که کودکان‌شان همانند نوابغی چون ولفگانگ آمادئوس موتزارت (آهنگ‌ساز بزرگ اتریشی) پرورش پیدا کنند و اسطوره‌هایی برای موفقیت شوند. به همین جهت در این مقاله می‌خواهیم شما را با چند نکته کاربردی برای تقویت هوش کودکان آشنا کنیم.

ادامه مطلب...

هفته پژوهش گرامی باد

روحیه پرسشگری، جستجو و پژوهش را در فرزندانمان تقویت کنیم.

پژوهش هزینه نیست ، سرمایه است......

ادامه مطلب...